Рада посилила покарання для «телефонних мінерів»

Рада посилила покарання для «телефонних мінерів»

Укрінформ
Верховна Рада ухвалила в цілому закон, яким уточнила, за що каратимуть «телефонних мінерів».

Як передає кореспондент Укрінформу, за відповідне рішення проголосували 286 народних депутатів.

Законом №3911 "Про внесення змін до статті 259 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян» вносяться зміни, якими передбачається відповідальність у вигляді позбавлення волі від 4 до 8 років для «телефонних терористів», якщо об’єктами завідомо неправдивого повідомлення стали критично важливі об’єкти інфраструктури або будівлі чи споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, або заклади охорони здоров’я, або заклади освіти або якщо воно спричинило тяжкі наслідки чи вчинене повторно.

Читайте також: Поліція спіймала у Харкові хулігана, який влаштував 16 «мінувань»

При цьому депутати при підготовці проєкту до другого читання виключили норму про конфіскацію майна для осіб, які будуть визнані винними у завідомо неправдивому повідомленні про загрозу безпеці громадян.

На сьогодні завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.

Читайте також: СБУ затримала чоловіка, який вимагав $1 мільйон і погрожував підірвати усі електростанції країни

Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-