Уряд скоротив розслідування випадків смерті медиків із 15 до 5 днів - Ляшко

Уряд скоротив розслідування випадків смерті медиків із 15 до 5 днів - Ляшко

Коронавірус
Укрінформ
Строки розслідування випадків смерті медпрацівників у зв’язку з COVID-19 скорочено з 15 до 5 днів.

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"Уряд постановою від 5 січня № 1 “Деякі питання розслідування смерті окремих категорій медичних працівників” спростив механізм розслідування таких випадків, і отримання гарантованих законом страхових виплат. Відтепер розслідування буде продивитися комісією закладу охорони здоров’я, де працював потерпілий медичний працівник, без залучення працівників Державної інспекції праці і Фонду соціального страхування. Скорочено строки проведення такого розслідування, тепер розслідування повинно завершитися впродовж 5 днів. Раніше таке дослідження тривало 15 днів”, - розповів Ляшко.

Читайте також: МОЗ хоче провести вакцинацію від коронавірусу протягом 2021-22 років

За словами Ляшка, це рішення має зменшити кількість бюрократичних процедур при отриманні страхових виплат членами сімей певних категорій медпрацівників у разі їх смерті.

Читайте також: Допомогу сім’ям померлих від COVID-19 медиків платитимуть за спрощеною процедурою

Цей порядок буде поширюватися на медичних працівників первинної меддопомоги, екстреної меддопомоги, а також деяких видів спеціалізованої медичної допомоги, зокрема на працівників закладів охорони здоров’я, які визначені для надання меддопомоги хворим на COVID-19.

Ляшко нагадав, що за номером контакт-центру МОЗу з питань COVID-19 0 800 60 20 19 можна звернутися зі скаргою чи для отримання інформації з цього питання.

Як повідомляв Укрінформ, 5 січня Кабінет Міністрів схвалив постанову, якою врегулював розслідування випадків смерті окремих категорій медичних працівників.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-