Українські школи почали підключати до сервісу е-журналів та е-щоденників

Українські школи почали підключати до сервісу е-журналів та е-щоденників

Укрінформ
Міністерство освіти та науки розпочало поширення сервісу е-журналів та е-щоденників серед шкіл, що ще не мають їх у користуванні, на безкоштовній основі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

«Розроблений функціонал модуля E-Journal сьогодні є об’єктивно компромісним з огляду на необхідність оперативного впровадження сучасних цифрових технологій в освітній процес у всіх школах країни. Ті школи, які сьогодні вже застосовують подібні комерційні продукти, за бажанням зможуть і надалі користуватись ними. Ми плануємо побудувати їх зв’язок із системою АІКОМ, де будуть акумулюватись дані, зокрема про успішність навчання всіх учнів. Усі інші школи зможуть отримати безкоштовний доступ до електронних журналів і консультаційну підтримку щодо підключення сервісу та користування ним. Це лише перший крок до розширення функціональних можливостей системи АІКОМ, яка згодом стане потужним інструментом для аналізу освітніх даних та ухвалення відповідних управлінських рішень», – заявив заступник міністра освіти й науки України з питань цифровізації Артур Селецький.

Модуль E-Journal є частиною модернізованої державної системи АІКОМ (управління здійснює державна установа «Інститут освітньої аналітики») зі збору, зберігання та управління даними та створений у межах реалізації стратегії цифрової трансформації у сфері освіти.

Сервіс доволі простий у користуванні та має дружній інтерфейс, через який організовано доступ до різних сторінок: дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо. Інформація буде вноситись вчителями, а за допомогою логіна і пароля батьки та учні зможуть отримати доступ до неї.

Читайте також: Перша леді показала, як змінюється харчування у школах

Батьки в режимі онлайн в е-щоденниках бачитимуть інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні – отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом тощо.

Розроблення модуля E-Journal розпочалося восени 2020 року. За даними МОН, за перші дні роботи сервісу у відкритому режимі до нього підключилися понад 100 шкіл.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-