Експеримент з водійськими е-правами продовжили на 2021 рік

Експеримент з водійськими е-правами продовжили на 2021 рік

Укрінформ
Кабінет міністрів України продовжив реалізацію проєкту з запровадження електронного посвідчення водія та електронного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу до 29 листопада 2021 року.

Як передає кореспондент Укрінформу, відповідну постанову уряд схвалив на засіданні 9 грудня.

Згідно з текстом пояснювальної записки, відповідно до постанови прийнятої у 2019 році експериментальний проєкт в рамках якого е-посвідчення водія та е-свідоцтво про реєстрацію можна пред’являти поліцейським замість фізичних копій документів мав тривати до 29 листопада 2020 року. Оскільки згідно з чинним законодавством Кабмін має право впроваджувати експерименти в сферах своєї відповідальності не довше ніж протягом двох років, проєкт з е-посвідченнями водія може бути продовжено до 29 листопада 2021 року.

Читайте також: В Україні продовжили експеримент з впровадження Єдиної державної е-системи у будівництві

Таким чином українські водії зможуть пред’являти електронні посвідчення водія та довідки про реєстрацію транспортного засобу протягом ще 10 місяців.

Читайте також: Як вибрати свій перший автомобіль 

Як повідомляв Укрінформ, постанова Кабінету міністрів № 956 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо застосування електронного посвідчення водія та електронного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу» була прийнята урядом 23 жовтня 2019 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-