Уряд спрямував субвенцію на Нову українську школу в регіони

Уряд спрямував субвенцію на Нову українську школу в регіони

Укрінформ
Регіони України можуть розпочати використання коштів субвенції на Нову українську школу (НУШ) та субвенції на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Відповідні рішення уряд ухвалив у середу, 29 квітня, повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.

«Сьогоднішні рішення уряду дають можливість регіонам стартувати з використанням коштів двох урядових субвенцій на розвиток школи. Це 1 млрд грн субвенції на реформу НУШ та 500 млн грн субвенції на програму "Спроможна школа для кращих результатів". Зокрема, субвенція НУШ враховує забезпечення необхідним обладнанням і навчальними матеріалами класів, які продовжують пілотувати новий Державний стандарт початкової освіти», – зазначила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Читайте також: Мандзій анонсувала "мовні" зміни для середньої та старшої школи

Як відомо, після змін до Державного бюджету 2020 вдалося зберегти фінансування ключових програм МОН, з-поміж яких – субвенція на НУШ та субвенція на програму "Спроможна школа для кращих результатів".

Так, 1 млрд грн субвенції на НУШ дає можливість продовжити реформу початкової школи та дозволить її учням у вересні 2020 року розпочати навчання у належно обладнаних класах.

Субвенція місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» передбачає 500 млн грн фінансування. Ці кошти призначено на завершення будівництва, закупівлю обладнання та створення навчальних кабінетів, оновлення інтер’єрів у шкільних приміщеннях.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-