Епіфаній отримає премію патріарха Афінагора в галузі прав людини

Епіфаній отримає премію патріарха Афінагора в галузі прав людини

Укрінформ
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 19 жовтня в Нью-Йорку отримає нагороду – «Премію Афінагора з прав людини».

Про це він повідомив в Facebook.

"З великою вдячністю та пошаною як Предстоятель автокефальної Української православної церкви (ПЦУ) маю честь прийняти шановану нагороду – «Премію Афінагора з прав людини» («Athenagoras Human Rights Award»), яку буде вручено під час урочистого прийому, влаштованого в Нью-Йорку 19 жовтня", - написав Епіфаній.

Він зазначив, що «Премія Афінагора з прав людини» була заснована у 1986 році Національною радою Ордена апостола святого Андрія, архонтів Вселенського Патріархату в Америці, її лауреати визначаються Комітетом з числа духовенства і мирян.

За його словами, премія вручається особі або організації, яка «своїми діями, намірами і самовідданістю послідовно демонструє турботу про основні права та свободи віросповідання для всіх людей». Цю премію отримували 39-й Президент США Джиммі Картер, 41-й президент США Джордж Буш і його дружина Барбара Буш, лауреат Нобелівської премії миру Михайло Горбачов, Матір Тереза з Калькутти та інші.

Читайте також: Епіфаній освятив два нові храми в Маріуполі

Митрополит Епіфаній також додав, що під час візиту до США планує провести зустрічі у Нью-Йорку та Вашингтоні з духовенством, громадськими діячами, представниками міжнародних організацій та української діаспори, а також з представниками державних інституцій Америки.

"Під час них ми обговоримо сучасні релігійні та світські виклики для України, презентуємо досягнення й зміни, що відбулися протягом останнього часу, зокрема в житті нашої Церкви", - написав предстоятель ПЦУ.

Фото: Facebook Митрополита Епіфанія

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-