Епіфаній освятив два нові храми в Маріуполі

Епіфаній освятив два нові храми в Маріуполі

Фото
Укрінформ
У вівторок, 8 жовтня, предстоятель ПЦУ Епіфаній освятив два нові храми в Маріуполі.

Про це Епіфаній повідомив у Facebook.

«Упродовж одного дня сьогодні мав особливу радість освятити два нових храми в Маріуполі – прифронтовому зараз місті на Донеччині, в якому нині живуть понад 140 000 вимушених переселенців. Переконаний, що ці храми стануть осередками духовного захисту для багатьох вірян, які єднатимуться тут у своїх молитвах до Господа», - написав предстоятель ПЦУ.

Епіфаній зазначив, що внаслідок російської агресії особливо потерпають жителі Східної України, які, не бажаючи бути під гнітом окупантів, полишили свої домівки та знайшли притулок на мирній території.

Читайте також: Епіфаній освятив новозбудований храм на Житомирщині

«Особливо непросто такий досвід дається дітям. Сьогодні мав зустрічі та спілкування з дітьми наших священників-переселенців та дітьми з багатодітних родин, якими духовно опікується архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій. Передав їм подарунки від нашої Церкви, які згодяться їм у навчанні, а вони мені – свої малюнки. Знаєте, що зображено на тих малюнках? Не жахіття війни, а краса миру! Карта України, синьо-жовті кольори, голуби миру, барвінкові віночки, ангели – словом, те, що для дітей є символом бажаного, нормального життя і що засвідчує їхнє прагнення добра і миру», - розповів Єпіфаній.

Він також висловив сподівання, що осередки нашої Української церкви, подібні до храмів, освячених у Маріуполі, потроху будуть змінювати світогляд тих людей на сході України, які поки що до кінця не розуміють, чим важлива духовна і державна єдність українського народу.

Читайте також: У вересні до ПЦУ приєдналися чотири релігійні громади

«Але молитва має силу, і Бог допомагає людині перемінитися до кращого. Тому нехай надалі ми спільними зусиллями, крок за кроком, кожен на своєму місці, будемо розвивати та утверджувати єдину помісну Православну Церкву України, а з нею – мир та єдність у нашій державі», - наголосив митрополит Київський і всієї України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-