Стартувала реєстрація на третю сесію вступу до магістратури

Стартувала реєстрація на третю сесію вступу до магістратури

Укрінформ
Розпочалася реєстрація на третю сесію єдиного вступного іспиту з іноземної мови для тих вступників, які не склали ЄВІ під час основної чи додаткової сесій або ж хочуть скласти цей іспит повторно.

Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

"Реєстрація триватиме з 7 до 15 жовтня 2019 року на базі приймальних комісій вишів, які проводять додатковий прийом в магістратуру. Сам іспит відбудеться 5 листопада в 9 містах — Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові", - йдеться у повідомленні.

У МОН нагадали, що на відміну від основної третя сесія є платною, тому для участі у ній необхідно сплатити на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти вартість послуги з проведення вступних випробувань — 495 гривень.

Також результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати тільки у 2019 року і тільки для навчання на контракті.

Читайте також: ЗНО у магістратуру: додаткова “спроба” коштуватиме майже 500 гривень

Складати “ЗНО в магістратуру” з іноземної мови потрібно вступникам на спеціальності галузей знань “Гуманітарні науки” (крім спеціальності 035 “Філологія”), “Соціальні та поведінкові науки”, “Журналістика”, “Право”, “Сфера обслуговування”, “Міжнародні відносини”, “Культура і мистецтво” (крім мистецьких спеціальностей), “Богослов’я”, “Управління та адміністрування”, “Інформаційні технології”, “Публічне управління та адміністрування”.

Основна сесія ЄВІ відбулася 2 липня, у ній взяли участь 55 186 вступників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-