Президент заснував Фонд підтримки освіти, науки та спорту

Президент заснував Фонд підтримки освіти, науки та спорту

Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський перейменував Фонд Президента з підтримки освітніх та наукових програм для молоді, відтепер він матиме назву Фонд з підтримки освіти, науки та спорту.

Відповідний Указ оприлюднено на сайті глави держави.

“Внести до Указу Президента України від 6 листопада 2018 року № 357 «Про Фонд Президента України з підтримки освітніх та наукових програм для молоді» такі зміни: у назві слова «освітніх та наукових програм для молоді» замінити словами "освіти, науки та спорту”, - йдеться в указі.

Мета його створення - допомога талановитій молоді у навчанні за програмами підготовки магістрів, докторів філософії та докторів наук у провідних вітчизняних закладах вищої освіти та наукових установах і за кордоном, сприяння стажуванню молоді у провідних іноземних закладах вищої освіти та наукових установах, участі молоді в міжнародних науково-практичних семінарах і конференціях та реалізація різноманітних проєктів у сферах освіти, науки та спорту.

Кабінету міністрів Президент доручив забезпечити кошти на фінансування Фонду, в тому числі передбачити їх у бюджеті на 2020 рік.

Читайте також: Новосад: Держзамовлення у виші це радянський рудимент

Керівник Офісу Президента, згідно з Указом, має подати проєкт Положення про Фонд.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-