Гончарук обіцяє зберегти ключові напрями роботи Інституту нацпам’яті

Гончарук обіцяє зберегти ключові напрями роботи Інституту нацпам’яті

Укрінформ
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук подякував за роботу звільненому голові Українського Інституту нацпам’яті Володимиру В’ятровичу та пообіцяв, що ключові напрями роботи Інституту залишаться незмінними.

Таке повідомлення Гончарук розмістив у Facebook.

"Сьогодні Уряд підтримав рішення про звільнення Володимира В’ятровича з посади з посади голови Українського Інституту національної пам’яті. Дякую Володимиру та команді за всю зроблену за ці роки роботу та здобутки. Ключові напрями роботи Інституту залишаться незмінними. Ми добудуємо Меморіал Героїв Небесної Сотні та Музей Революції Гідноті, продовжимо створення Архіву національної пам’яті. Європейське лідерство у сфері вільного доступу до архівів комуністичних спецслужб так само залишиться за Україною", - написав Гончарук та додав, що Інститут залишається у статусі органу держвлади.

В’ятрович у відповідь подякував прем’єру та та підкреслив обіцянку щодо продовження роботи Інституту національної пам’яті, збереження ключових напрямків та завершення інституційних проєктів.

Читайте також: Інститут Нацпам'яті продовжить роботу над розпочатими проєктами — В'ятрович

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні екскерівник Інституту Володимир В'ятрович поспілкувався з громадянами, які прийшли до будівлі установи, щоб його підтримати.

Екскерівник Інституту Володимир В'ятрович під час спілкування з громадянами / Фото: Тарасов Володимир. Укрінформ

У середу, 18 вересня, Кабінет міністрів звільнив голову Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича, який обійняв цю посаду в березні 2014 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-