В ООН заявляють про відсутність покарання за напади на журналістів в Україні

В ООН заявляють про відсутність покарання за напади на журналістів в Україні

Укрінформ
Управління Верховного комісара ООН з прав людини стурбоване нападами на журналістів, які продовжуються в Україні через відсутність покарання за скоєні раніше напади.

Про це повідомила на пресконференції голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер, презентуючи нову доповідь, яка охоплює період з 16 травня по 15 серпня 2019 року, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Відсутність відповідальності за скоєні раніше раніше напади на журналістів підбурює до нових актів насильства. За період із середини травня до середини серпня було задокументовано шість таких нападів. В одному випадку після жорстокого нападу помер журналіст Вадим Комаров, який розслідував корупцію у своєму рідному місті Черкаси”, - сказала Богнер.

Читайте також: Гармс про погром в Укрінформі: Новий глава ГПУ має покінчити з безкарністю за напади на журналістів

Крім того, УВКПЛ стурбоване іншими випадками, так 7 червня інший журналіст був побитий у Харкові особами, які за інформацією, повʼязані з крайніми правими групами, а 2 липня був побитий журналіст у Києві на Майдані Незалежності учасниками зібрання, пов'язаними з виборами.

30 липня в “Укрінформі” була зірвана пресконференція на тему підрахунків голосів членами крайньої правої групи. Троє працівників агентства постраждали, через фізичний напад один з них потрапив у лікарню.

Богнер нагадала, що досі не притягнуті до відповідальності винні у смерті Павла Шеремети, немає помітного прогресу в судовому впровадження щодо підозрюваних у справ Олеся Бузини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-