НАЗК знайшло півмільйонну

НАЗК знайшло півмільйонну "дірку" в декларації Мангера

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції звернулось до Національного антикорупційного бюро України стосовно встановлення недостовірних відомостей у декларації голови Херсонської ОДА Владислава Мангера.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

"Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер у декларації за 2016 рік (виправленій) не зазначив відомості про отриманий членом сім’ї (дружиною) дохід у вигляді дивідендів від ТОВ "Екозерно". Загальна сума встановлених недостовірних відомостей у декларації голови Херсонської обласної ради становить майже 590 тис. гривень", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Національне агентство ухвалило рішення про направлення обґрунтованих висновків щодо ознак кримінального правопорушення до НАБУ.

У НАЗК нагадали — відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею 366 – 1 Кримінального кодексу України.

Читайте також: Депутатка Олена Сотник судиться з НАЗК через результати перевірки її декларації

Також під час перевірок було встановлено, що народний депутат України Вадим Нестеренко у декларації за 2017 рік (виправленій) зазначив недостовірні відомості про вартість частки належних йому корпоративних прав у статутному капіталі ТОВ "ЛІКАНОВА ІНВЕСТМЕНТС ЛТД".

Загальна сума встановлених недостовірних відомостей у декларації народного депутата становить майже 770 тис. гривень.

Крім того, народний депутат України Сергій Мельничук у декларації за 2017 рік не задекларував дохід від відчуження транспортного засобу TOYOTA LAND CRUISER вартістю 500 тис. гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-