Мангер

24 травня 2019

Мангер пройшов перевірку на поліграфі

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, який є фігурантом у справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк, пройшов опитування із застосуванням поліграфа.

15 квітня 2019

12 квітня 2019

08 квітня 2019

Мангер потрапив до реанімації

Голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого підозрюють в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, перебуває в реанімації Херсонського обласного кардіологічного диспансеру.

05 квітня 2019

04 квітня 2019

03 квітня 2019

Суд одягнув на Мангера браслет і постановив здати закордонний паспорт

Шевченківський суд міста Києва частково задовольнив клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру, підозрюваному в організації вбивства Катерини Гандзюк, на арешт.

02 квітня 2019

Суд продовжив засідання щодо зміни запобіжного заходу Мангеру

Шевченківський районний суд Києва продовжив розгляд клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру, підозрюваному в організації вбивства Катерини Гандзюк, на арешт.

26 березня 2019

Адвокати Мангера оголосили відвід судді

Адвокати голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера оголосили відвід судді Лідії Щебуняєвій, яка мала розглядати клопотання прокуратури про зміну їхньому підзахисному запобіжного заходу на арешт.

Суд у справі Мангера: активісти влаштували словесну перепалку

Суддя Шевченківського районного суду Києва оголосила перерву у розгляді клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу на арешт голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру, підозрюваному в організації в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-