У Польщі найбільше дозволів на роботу видають українцям і непальцям

У Польщі найбільше дозволів на роботу видають українцям і непальцям

Укрінформ
У 2018 році у Польщі на 40% зросла кількість виданих іноземцям дозволів на працю – до 328,8 тисяч.

За даними Головного статистичного управління Польщі (GUS), найбільше дозволів отримали українці (70%), а також непальці (6,1%), інформує tvn24bis.pl.

Як зазначається, збільшення кількості дозволів на працю зафіксовано в усіх воєводства Польщі, крім Сілезького (південь РП), де цей рівень знизився на 5,3%. Торік найбільше дозволів видано у Мазовецькому воєводстві (24%) з адміністративним центром у Варшаві. Однак в останні роки кількість виданих дозволів у цьому воєводстві падає порівняно з іншими воєводствами країни.

Торік у Польщі видано дозволи на працю представникам 125-ти країн. Найчастіше це були українці (70%). Найбільше дозволів українцям видано в Любуському воєводстві на заході РП – 85%. У воєводствах на сході Польщі багато дозволів отримують білоруси.

Крім українців та непальців, значну кількість дозволів на працю отримують також громадяни Індії та Бангладеш – по 2,5%.

Більшість дозволів на працю у Польщі видається чоловікам (77,2%), натомість жінкам лише 22,8%.

Читайте також: Заробітчани вимагають забезпечити їхнє право голосу на виборах в Україні

Як правило, дозволи на працю є щоразу новими (97,4%), а не продовженням попередніх.

Найбільше дозволів на працю в Польщі видано особам, які працюють у сферах надання послуг (прибирання, охорона, догляд тощо) - 24,4%, будівництва (22,8%), промислового виробництва (21,4%), транспорту і роботи на складах (15,9%).

Як відомо, кожен іноземець, який хоче легально працювати в Польщі, повинен мати дозвіл на працю. Дозвіл видає воєвода відповідного воєводства, на території якого діє суб’єкт, який хоче працевлаштувати іноземця.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-