Виплата субсидій

Виплата субсидій "живими" грошима продовжиться після опалювального сезону

Укрінформ
Обидва механізми монетизації субсидій — готівковий та безготівковий, будуть існувати і надалі після закінчення опалювального сезону.

Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева під час години запитань до уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Рішення, що стосується монетизації субсидій, прописані законом України про житлово-комунальні послуги, прийнятому Верховною Радою України. Механізм монетизації урядом прийнятий двома постановами — один безготівковий, інший — готівковий. Ці механізми будуть існувати і надалі. Прийнятим бюджетом України коштів достатньо для забезпечення як готівкової, так і безготівкової субсидії. Тому по завершенню опалювального сезону обидва механізми субсидій будуть існувати і надалі”, - заявив Рева.

Він зауважив, що громадянам, котрі добросовісно сплачують за житлово-комунальні послуги, отримуючи живі кошти, такі кошти будуть сплачуватися і надалі без будь-яких обмежень.

Читайте також: Субсидії “живими” грошима виплатять ще у квітні й травні

“Що стосується тих, хто матиме заборгованість, то після сплати заборгованості, тому що при наявності заборгованості їм не може бути перепризначена субсидія, але після сплати заборгованості або реструктуризації такої заборгованості їм протягом року буде виплачуватися субсидія у безготівковій формі”, - наголосив міністр.

Він також додав, що підсумки цього етапу монетизації субсидії будуть підбиватися до 1 липня 2019 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-