Українські ЗМІ, що транслюють меседжі Кремля, підпадають під закон

Українські ЗМІ, що транслюють меседжі Кремля, підпадають під закон "Про санкції"

Укрінформ
Міністр юстиції України Павло Петренко вважає, що для захисту державних інтересів від інформаційної агресії російських спецслужб із використанням деяких українських видань держава має ширше застосовувати закон «Про санкції».

Про це він сказав у Брюсселі, де перебуває з робочим візитом на чолі делегації українських правників, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу про те, які правові інструменти держава може застосовувати щодо українських ЗМІ, які під час війни розповсюджують наративи країни-агресора.

«З точки зору свободи слова і принципу захисту незалежної журналістики, жодних обмежень для преси не може бути. Але в Україні є законодавство, яке регулює введення санкцій. Українські компетентні органи ввели санкції щодо низки інформаційних ресурсів, які займалися фактично маніпуляціями, дезінформацією і використовувалися російськими спецслужбами. Певна хвиля невдоволення щодо цього так само розповсюджувалася спецслужбами Російської Федерації, держави-агресора. Я думаю, що треба рухатися саме в цьому напрямку», - сказав український міністр.

Він зауважив, що українські спецслужби - Служба безпеки України, Служба зовнішньої розвідки - мають проводити постійний моніторинг діяльності подібних інформаційних ресурсів.

«Якщо виявилися достатні докази того, що ними маніпулюють відповідні служби держави-агресора, треба застосовувати ті санкції, які ми вже маємо за законом про санкції. До речі, цей закон, незалежно від критики з боку нашого східного сусіда, держави-агресора, є ефективним», - додав міністр юстиції України.

Читайте також: Порошенко розповів про ризики, що концентруються над Україною

Як повідомлялося, Закон України «Про санкції» був ухвалений 14 серпня 2014 року з метою захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності тощо.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-