Японія дає гроші на 12 освітніх, медичних та соціальних проектів в Україні

Японія дає гроші на 12 освітніх, медичних та соціальних проектів в Україні

Фото
Укрінформ
Уряд Японії надасть безвідплатну допомогу в межах Програми безпеки людини 2019 року для реалізації в Україні 12 проектів. Загальна сума грантів становить близько 800 тис. доларів.

Відповідні угоди у п'ятницю, 22 березня, підписали Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураї та благодійні та громадські організації, які будуть реалізовувати ці проекти, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я дуже радий, що маю можливість провести церемонію підписання 12 проектів, затверджених в рамках Програма безпеки людини "Кусаноне". Серед цих 12 проектів вісім - у сфері медицини, три — у сфері соціального захисту, і один - освітній, загалом на суму близько 800 доларів США", - сказав посол.

Він підкреслив, що загалом Японія профінансувала 139 проектів в Україні в різних галузях. Цьогорічні проекти не масштабні, але життєво важливі з точки зору тих громад, де вони будуть реалізовуватися.

Зокрема серед проектів в сфері охорони здоров'я - закупівля дитячого дихального апарату, повітряного компресора та інкубатора для новонароджених для Херсонської міської клінічної лікарні та ультразвукової діагностичної системи для пологового відділення Нововолинської центральної міської лікарні; закупівля відеодуоденоскопа та відеогастроскопа з комплектом обладнання для Луцької міської клінічної лікарні; закупівля діагностичної системи та апарату штучної вентиляції легень для Радивілівської районної лікарні; інкубатора для новонароджених, апарату штучної вентиляції легень у новонароджених, реанімаційної системи для новонароджених та іншого обладнання для Глибоцької центральної районної лікарні тощо.

Також серед проектів, які профінансує уряд Японії, проекти модернізації та покращення реабілітаційного середовища, закупівля відповідного обладнання для реабілітації ветеранів війни, людей з інвалідністю, покращення умов в центрі для бездомних.

Для школи Михайло-Коцюбинської селищної ради в Чернігівській області буде профінансовано проект модернізації водопостачальної та каналізаційної систем.

Читайте також: В уряді Японії запевнили у незмінності позиції щодо невизнання анексії Криму

Посол Японії також наголосив, що Японія і надалі надаватиме підтримку Україні у різних сферах, і висловив сподівання на швидку і ефективну реалізацію соціально важливих проектів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-