НАЗК виявило в деклараціях посадовців

НАЗК виявило в деклараціях посадовців "помилок" на 8,6 мільярда

Укрінформ
Посадовці у своїх деклараціях зазначили недостовірні відомості на загальну суму понад 8,6 млрд грн.

Про це повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за результатами повних перевірок декларацій, проведених уповноваженими особами НАЗК.

"За результатами повних перевірок декларацій, проведених уповноваженими особами Національного агентства з питань запобігання корупції, встановлено, що посадовці у своїх деклараціях зазначили недостовірні відомості на загальну суму понад 8,6 млрд грн", - йдеться у повідомленні.

Так, протягом 2017-2018 років у сфері фінансового контролю складено 273 обґрунтовані висновки, з них 99 – щодо декларування недостовірних відомостей, 5 – щодо незаконного збагачення, 169 – щодо умисного неподання декларацій.

Відповідно до закону, лише у 2018 році направлено обґрунтованих висновків до НАБУ - 40, до Національної поліції - 178 і до органів прокуратури – 36.

Також складено та направлено до суду 356 протоколів про адміністративні правопорушення: 22 – декларування недостовірних відомостей, 179 – несвоєчасність подання декларації, 155 – порушення порядку повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Читайте також: НАЗК проведе повну перевірку 500 декларацій топ-посадовців

У відомстві зазначають, що НАЗК не має функцій слідства, права бути суб’єктом судового процесу і не є каральним органом. На Національне агентство законодавством покладена превентивна місія запобігання корупції, формування в суспільстві культури доброчесності та нульової терпимості до проявів корупції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-