Зміни клімату, тероризм і кібератаки – найбільші загрози для світу

Зміни клімату, тероризм і кібератаки – найбільші загрози для світу

Дослідження
Укрінформ
Найбільшу загрозу для нинішнього світу становлять зміни клімату, далі у списку загроз - тероризм та проблеми з кібербезпекою.

Про це йдеться у дослідженні, проведеному американським науково-дослідним центром Pew Research Center, результати якого оприлюднено у понеділок, повідомляє DW.

Згідно з дослідженням, зміни клімату розглядаються більшістю громадян у 13 країнах світу як "головна міжнародна загроза".

Другою за масштабами глобальною загрозою визнано терористичне угрупування "Ісламська держава" (ІД). Водночас респонденти з восьми країн, у тому числі з Росії, Франції, Індонезії та Нігерії, помістили ІД на першу сходинку списку найбільших загроз та небезпек.

У чотирьох країнах учасники опитування визнали проблеми з кібербезпекою найбільшою загрозою для сучасного світу.

Дещо по-іншому наявні на сьогодні глобальні загрози оцінили респонденти в Польщі. У цій країні опитані визнали головною небезпекою для світу Росію.

Читайте також: У Нідерландах відбувся "кліматичний" мітинг

Як пояснив DW виконувач обов'язків директора Pew Research Center Джейкоб Пуштер, дослідження розкрило "цікаву гендерну відмінність". Виявилося, що "жінки в багатьох країнах Європи і Північної Америки більше стурбовані загрозами, породженими ядерною програмою Північної Кореї, глобальними змінами клімату та ІД, ніж чоловіки". Крім того, зростає усвідомлення тієї небезпеки, яку можуть становити кібератаки, додав дослідник.

Опитування проводилося телефоном і під час особистих розмов з травня по червень 2018 року. У ньому взяло участь 1 500 осіб з 26 країн світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-