В Угорщині відкрили 370 справ проти українців, які фальшували заяви про громадянство

В Угорщині відкрили 370 справ проти українців, які фальшували заяви про громадянство

Укрінформ
Станом на кінець січня 2019 року проти українців, які незаконним шляхом отримали громадянство Угорщини, було загалом відкрито 370 справ, висунуті обвинувачення у 156 справах.

Про це повідомив генеральний прокурор Угорщини Петер Полт в офіційній відповіді на запит лідера фракції опозиційної партії "Демократична коаліція" (DK) Агнеш Вадаі, інформує Мукачево.net.

У цій відповіді також ідеться, що на даний час активно ведеться 60 розслідувань, 32 випадки знаходяться ще на початковій стадії. Загалом винесено судові рішення у 108 справах, і лише два з них ще не є остаточними.

"Здебільшого процедура була розпочата, коли виявлялося, що заявник отримав громадянство без знання угорської мови, а також коли іспит на знання мови здавала підставна особа", – зазначив Полт.

Чи буде всіх виявлених порушників позбавлено громадянства Угорщини у прокуратурі не повідомили.

Раніше голова фракції опозиційної партії "Демократична коаліція" (DK) Агнеш Вадаі звернулася до Генпрокуратури Угорщини з проханням розслідувати справи проти українців, які отримали угорське громадянство шахрайським шляхом, а також оформили в Угорщині фальшиву прописку. Незадовго до парламентських виборів в Угорщині кілька політиків від "ДК" також повідомили, що у східній частині країни зареєстровано багато українців, яких нібито готують до фальсифікації результатів виборів.

Читайте також: Як фіктивні угорці справжні угорські пенсії отримували

Тоді лідер партії Ференц Дюрчань показав будинок біля угорського кордону, в якому нібито "прописано" понад 200 українців.

Також угорська опозиція вимагала перевірити всіх українців, які отримують пенсію в Угорщині.

Як зазначає видання, саме Дюрчань зі своєю партією ініціювали збір підписів за скасування угорських пенсій для українців.

Нині прокуратура Угорщини вимагає конфіскувати житло в українців, які незаконно отримували пенсію в сусідній країні.

Видання також нагадує, що згідно з офіційними даними угорської влади станом на лютий 2015 року угорське громадянство отримали 94 тисячі українців. Це остання офіційна цифра, яка була озвучена угорською владою на цю тему.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-