Нині Україна та Євросоюз наблизилися один до одного, як ніколи - Порошенко

Нині Україна та Євросоюз наблизилися один до одного, як ніколи - Порошенко

Відео
Укрінформ
Досягнення Україною критеріїв членства ЄС та НАТО покращить інвестиційний клімат у країні.

Про це Президент України Петро Порошенко сказав під час виступу на Всеукраїнському громадському форумі "Відкритий діалог" в суботу в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Досягнення критеріїв членства покращить інвестиційний клімат. Це забезпечить приріст інвестицій і створення нових робочих місць, збільшення доходів у бюджет, зарплат і пенсій. Тому, коли кажемо Євросоюз чи НАТО, говоримо не лише про відсіч Росії, але й про контрнаступ на бідність”, - сказав Порошенко.

На його думку, нині наша країна та Євросоюз наблизилися один до одного, як ніколи. А щодо НАТО, то жодна держава, яка не є членом цієї організації, не має таких близьких відносин з Альянсом, як наша.

“Але лише повноправне членство в ЄС і НАТО гарантує нашу незалежність, національну безпеку, свободу і добробут”, - додав Президент.

Читайте також: Порошенко привітав з днем народження Героя України

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)", ініційований Президентом.

За відповідне рішення проголосували 334 народні депутати за мінімально необхідних 300.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-