НАЗК склало рейтинг топ-порушень за січень

НАЗК склало рейтинг топ-порушень за січень

Виправлено
Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції склало список ТОП-порушень антикорупційного законодавства за січень 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба агентства.

"На першому місці рейтингу, складеного прес-службою Національного агентства з питань запобігання корупції, – два обґрунтовані висновки щодо декларування завідомо недостовірних відомостей Надзвичайним і Повноважним Послом посольства України в Ісламській Республіці Іран Сергієм Бурдиляком", - йдеться у повідомленні.

Так, за результатами перевірки декларацій, поданих дипломатом за 2015 та 2016 роки, загалом встановлено недостовірні відомості на суму понад 1,2 млн грн, і про це НАЗК повідомило Національне антикорупційне бюро.

"Друге місце рейтингу займає обґрунтований висновок за результатами перевірки декларації за 2016 рік, поданої депутатом Чернівецької міської ради Ромео Скрипою. Загалом уповноважені особи Національного агентства встановили декларування депутатом недостовірних відомостей на суму понад 670 тис. грн. Обґрунтований висновок щодо ознак кримінального правопорушення направлено до Національної поліції", - зазначили у агентстві.

Читайте також: За два роки вироки отримали понад 2700 корупціонерів - ГПУ

На третьому місці адмінпротокол за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів щодо депутата Івано-Франківської міської ради Олександри Федорук. На четвертому - адмінпротокол на несвоєчасне подання декларації без поважних причин депутатом Вінницької обласної ради Ларисою Білозір.

"П’яте місце посідає адмінпротокол за подання недостовірних відомостей депутатом Тернопільської міської ради Гевко Галиною у декларації за 2016 рік", - відмітили у Нацагентстві.

Загалом у січні 2019 року НАЗК зафіксувало 291 порушення антикорупційного законодавства, що перевищує відповідний показник минулого місяця майже в 2,5 рази.

У національному агентстві нагадали, що затвердження обґрунтованого висновку, направлення його до правоохоронних органів, а також складення протоколу і направлення його до суду є підставою для здійснення досудового розслідування або провадження у справі про адмінправопорушення у судовому порядку відповідно.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-