Суд у справі Вишинського перенесли через неявку адвокатів

Суд у справі Вишинського перенесли через неявку адвокатів

Укрінформ
Засідання Херсонського міського суду, на якому мали розглянути клопотання прокуратури АР Крим про обмеження строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування Кирилу Вишинському, перенесено у зв’язку з неявкою адвокатів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Слідчий суддя ухвалив: відкласти судове засідання у зв’язку з відсутністю відомостей про повідомлення захисників про час та день слухання справи. Судове засідання закінчено», - сказала на засіданні слідчий суддя Галина Радченко.

На судовому засіданні підозрюваний Вишинський заявив, що заперечує проти розгляду справи без його адвокатів.

Причина, чому саме не з’явилися адвокати, наразі не відома.

Як повідомила суддя Радченко, засідання з розгляду клопотання прокуратури АР Крим у справі Вишинського перенесено на 1 лютого.

Як повідомляв Укрінформ, 17 січня 2019 року Херсонський міський суд на судовому засіданні своєю ухвалою визначив, що Вишинський ознайомлюватиметься з матеріалами досудового розслідування до 16 лютого 2019 року - тобто у межах строку досудового розслідування.

Водночас прокурор прокуратури АР Крим Валерій Хараїм просив тоді суд обмежити Вишинському термін ознайомлення з матеріалами кримінального провадження 7 лютого включно. Він мав ознайомлюватися щодня з 2-ма томами справи, яких всього 25.

Однак суд відмовив стороні обвинувачення у задоволенні клопотання.

Читайте також: Керівнику “РИА Новости Украина” спробують обмежити час ознайомлення зі справою

Згодом прокуратура АР Крим повідомила, що підозрюваний Вишинський умисно зловживає своїм процесуальним правом на ознайомлення з матеріалами справи і затягує цей процес.

Вишинського затримали у Києві 15 травня 2018 року після обшуків в офісі «РИА Новости Украина», проведених в рамках кримінального провадження за фактами ведення Росією агресивної війни в інформаційній сфері в Україні. Вишинському було оголошено про підозру в державній зраді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-