Держзрада

20 травня 2019

23 квітня 2019

Справа про держзраду: суд продовжив домашній арешт журналісту Муравицькому

Суд продовжив домашній арешт підозрюваному у державній зраді журналісту Василю Муравицькому, попри наполяганню прокурора взяти підсудного під варту та клопотанню адвокатів про незастосування щодо нього жодного запобіжного заходу.

18 квітня 2019

12 квітня 2019

Суд відмовив у пом’якшенні домашнього арешту журналісту Муравицькому

Суд відхилив клопотання адвоката підозрюваного у держзраді журналіста Василя Муравицького у заміні запобіжного заходу із цілодобового домашнього арешту на домашній арешт із 23 години вечора до 6 ранку.

04 квітня 2019

Прокурори зачитали чверть обвинувального акту у справі Вишинського

Під час судового засідання у четвер представники прокуратури АР Крим зачитали чверть обвинувального акту у справі керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського. Суд оголосив перерву до 15 квітня.

02 квітня 2019

26 березня 2019

Суд продовжив арешт Вишинському до 24 травня

Подільський райсуд столиці відхилив клопотання захисту керівника “РИА Новости Украина” Кирила Вишинського про повернення на доопрацювання прокурору обвинувального акту у його справі.

20 березня 2019

Суд не побачив жодної "описки" у вироку Януковичу

Оболонський районний суд Києва відмовив адвокатам екс-президента Віктора Януковича у задоволенні їхніх заяв щодо виправлення допущених, на їхню думку, описок у вироку в справі щодо державної зради Януковича.

14 березня 2019

07 березня 2019

06 березня 2019

Справу Януковича повернули в Оболонський суд

Київський апеляційний суд повернув матеріали справи щодо державної зради колишнього президента України Віктора Януковича в Оболонський районний суд столиці для розгляду заяв про виправлення описок і роз’яснення вироку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-