Вишинський

20 березня 2019

Вишинський заявляє, що не просив Путіна про обмін

Обвинувачуваний у державній зраді керівник «РИА Новости-Украина» Кирило Вишинський стверджує, що не писав заяви на ім’я президента Росії Володимира Путіна з проханням обміняти його на одного з українських політв’язнів.

Верховний суд почав розгляд скарги Вишинського

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного суду розпочав розгляд скарги захисту керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського на рішення суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

19 березня 2019

06 березня 2019

15 лютого 2019

08 лютого 2019

Вишинському продовжили арешт іще на два місяці

Херсонський міський суд продовжив ще на два місяці арешт керівника "РИА Новости-Україна" Кирила Вишинського, підозрюваного у державній зраді, а також у придбанні і зберіганні вогнепальної зброї.

01 лютого 2019

Суд не обмежив Вишинському час на читання справи

Херсонський міський суд відмовив прокуратурі Автономної Республіки Крим в задоволенні клопотання про обмеження терміну ознайомлення з матеріалами досудового розслідування керівнику "РИА Новости-Україна" Кирилу Вишинському.

25 січня 2019

Суд у справі Вишинського перенесли через неявку адвокатів

Засідання Херсонського міського суду, на якому мали розглянути клопотання прокуратури АР Крим про обмеження строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування Кирилу Вишинському, перенесено у зв’язку з неявкою адвокатів.

24 січня 2019

23 січня 2019

22 січня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-