На сертифікацію в перший день зареєструвалися майже 300 вчителів

На сертифікацію в перший день зареєструвалися майже 300 вчителів

Укрінформ
У перший день реєстрації на процедуру сертифікації, яка почалася 15 січня, на сайті УЦОЯО зареєструвалася майже третина від визначеної кількості вчителів.

Такі дані наведено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

З 1000 вчителів початкової школи, які в цьому році візьмуть учать в пілотному проекті сертифікації, за перший день зареєструвалося 289 осіб.

Найбільше педагогів зареєструвалося у Києві - 27 з 54 виділених місць.

Реєстрація на сертифікацію триває до 1 лютого 2019 року.

Сертифікація вчителів проводиться згідно із законом "Про освіту" і регламентується Положенням про сертифікацію педагогічних працівників. В 2019 році проводиться пілотний проект із сертифікації 1000 вчителів початкової школи. У Міністерстві освіти та науки наголошують, що сертифікація є добровільною, і жодних примусів проходити цю процедуру для вчителів не буде. Втім, тим педпрацівникам, які пройдуть процедуру реєстрації, обіцяють щомісячну доплату у розмірі 20% від посадового окладу. Наказом МОН визначено граничну чисельність вчителів початкових класів в кожному регіоні, які можуть пройти в цьому році процедуру сертифікації. З огляду на кількість початкових класів, найбільше гарантованих місць отримали Львівська, Дніпропетровська та Одеська області – 71, 68 та 62 місця відповідно. Найменша кількість вчителів, що зможуть взяти участь у добровільній сертифікації, передбачена для Луганської області – 15 місць.

Читайте також: Міносвіти визначило п’ять критеріїв оцінювання вчителів

Процедура сертифікація включає три етапи: експертне оцінювання професійних компетентностей учасника через вивчення практичного досвіду їх роботи; самооцінювання учасником власної педагогічної майстерності (е-портфоліо); оцінювання фахових знань та умінь учасника через незалежне тестування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-