НАЗК назвало топ-10 порушників антикорупційного законодавства

НАЗК назвало топ-10 порушників антикорупційного законодавства

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило топ-перелік виявлених ознак порушень антикорупційного законодавства за грудень.

Про це йдеться на офіційному сайті агентства.

"На першому місці рейтингу, складеного прес-службою Національного агентства з питань запобігання корупції – обґрунтований висновок щодо зафіксованих ознак незаконного збагачення та декларування недостовірної інформації народним депутатом України Євгенієм Гєллєром, який був направлений до Національного антикорупційного бюро України. Друге та третє місця правопорушення: подання недостовірних відомостей у деклараціях. Два обґрунтовані висновки складені стосовно народного депутата України Дениса Омельяновича та один обґрунтований висновок – стосовно депутата Київської міської ради Сергія Харчука", - йдеться у повідомленні.

На четвертому та п’ятому місцях – адмінпротоколи за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, які складені стосовно народних депутатів України Сергія Дунаєва та Георгія Логвинського.

Також до переліку топ-порушників грудня потрапили голова Луцької РДА Тарас Яковлев, прокурор Київської місцевої прокуратури Кристина Шиліна, проректор з науково-педагогічної роботи Одеського НМУ Владлена Дубіліна та депутат Івано-Франківської міської ради Олександра Федорук.

Читайте також: НАЗК внесло приписи Кубіву, Омеляну та Мартинюку

Загалом, Національне агентство у грудні 2018 року зафіксувало 111 порушень антикорупційного законодавства.

У НАЗК також зауважили, що затвердження обґрунтованого висновку, направлення його до правоохоронних органів, а також складення протоколу і направлення його до суду є підставою для здійснення досудового розслідування або провадження у справі про адмінправопорушення у судовому порядку.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-