Для учителів готують відеопоради, як боротися з булінгом

Для учителів готують відеопоради, як боротися з булінгом

Укрінформ
Міністерство освіти і науки напрацьовує відеокурс, який допоможе вчителям ефективно протидіяти цькуванню у школах.

Про це міністр освіти і науки України Лілія Гриневич сказала на підсумковій прес-конференції на тему «Робота МОН: підсумки 2018-го/візія 2019-го», повідомляє кореспондент Укрінформу.

" До Міністерства освіти звертаються заклади, щоб ми надали поради щодо того, як це здійснити у школах, застосовувати новий закон (щодо протидії булінгу - ред). Важлива попереджувальна робота. Саме тому ми працюємо над відеокурсом для учителів щодо того, як виявити жертву такого цькування, бо часто жертви не хочуть розповідати про це, бояться, які методи роботи, ситуаційні ігри треба застосовувати, щоб попередити цькування та пояснити, що таке гідність людини", - сказала Гриневич.

Міністр нагадала, що Верховна Рада 17 грудня 2018 року ухвалила новий закон щодо протидії булінгу. Він передбачає низку штрафів за цькування - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів, тобто від 850 до 1700 гривень або від 20 до 40 годин громадських робіт.

Неповідомлення керівником закладу освіти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про випадки булінгу учасника освітнього процесу тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 1 місяця з відрахуванням до 20% заробітку.

Читайте також: На Херсонщині запрацював перший в Україні штаб протидії булінгу

Міністр наголосила, що до вирішення проблеми булінгу треба підходити комплексно, бо тільки штрафами та санкціями її не розв'язати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-