Польща залишає на кордоні з Україною єдиний пішохідний перехід

Польща залишає на кордоні з Україною єдиний пішохідний перехід

Укрінформ
Польща припиняє експеримент з пішохідним переходом на кордоні з Україною в Угринові тому, що громадяни, які перетинають там кордон, почали створювати перешкоди для тих, хто їде автомобілями.

Про це повідомив кореспондентові Укрінформу помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян.

"Це автомобільний пункт пропуску, який покликаний здійснювати пропуск автомобільного транспорту на даному напрямку, і трафік там достатньо високий. Але в той же час з 2015 року за ініціативи української сторони, польська сторона пішла назустріч і в автомобільному пункті пропуску здійснювався пропуск громадян, які перетинали кордон в пішому порядку", - сказав він.

Слободян відзначив, що на україно-польському кордоні піших переходів мало, після закриття в Угринові залишиться лише один в "Шегині".

Читайте також: Українцям радять не їхати до Польщі автомобілями - на кордоні черги

За словами Слободяна, експеримент продовжувався з 2015 року, щороку його пролонговували на півроку, але зараз польська сторона вирішила завершити експеримент з огляду на те, що громадяни, які перетинають там кордон, починають створювати перешкоди для тих, хто їде автомобілями. “Це просто робочий момент, який потребує доопрацювання і виходу на інший рівень прикордонного контролю на даному напрямку", - додав Слободян.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-