Собор обиратиме предстоятеля УПЦ із трьох кандидатів - Драбинко

Собор обиратиме предстоятеля УПЦ із трьох кандидатів - Драбинко

Документ
Укрінформ
Учасники Об'єднавчого Собору матимуть право голосу для формування бюлетеня з трьох кандидатів на посаду предстоятеля православної церкви.

Про це стало відомо з листа-запрошення, яке опублікував єпископ Української православної церкви Московського патріархату Олександр Драбинко у себе на сторінці у Facebook.

У листі ідеться, що єпископ може взяти на собор одного клірика, одного монаха чи мирянина, які матимуть право голосу.

"Беручи до уваги наш Патріарший лист (Но. Прот. 1001), датований 12 жовтнем 2018 року до Високопреосвященного Митрополита Київського Онуфрія, запрошуємо Ваше Високопреосвященство взяти участь разом з одним кліриком і одним монахом чи мирянином, кожен з котрих матиме право голосу для формування бюлетеня з трьох кандидатів в Об'єднавчому Соборі в історичній церкві Премудрості Божої (Святої Софії) в Києві в суботу, 15 грудня 2018 року, для встановлення Статуту та канонічного обрання Предстоятеля Автокефальної Православної Церкви в Україні, як попередньо було вирішено», - йдеться в документі.

Читайте також: Синод УПЦ КП обговорив, із чим іти на Об’єднавчий собор

Зазначається, що запрошення на Собор надійшло українським єпископам від Патріарха Варфоломія.

У запрошенні також зазначено, хто головуватиме на Соборі.

«Цей Собор буде скликаний під головуванням нашого спеціального екзарха Високопреосвященного митрополита Гальського Емануїла, котрий вестиме процес вищезгаданого Собору у співпраці з нашими екзархами в Україні та в почесній присутності Високодостойого Петра Порошенка, президента Вашої країни», - зазначається у повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-