Гройсман назвав відповідальних за підготовку до зими

Гройсман назвав відповідальних за підготовку до зими

515
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що за початок опалювального сезону на місцях відповідають міські голови.

Про це він сказав під час години запитань до уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я стурбований, що у деякий містах не розпочався опалювальний сезон, але запуск опалювального сезону - це відповідальність не Президента, не Прем'єр-міністра, не парламенту, а конкретного міського голови, який після завершення опалювального сезону має готуватися до нового: підготувати систему, закупити газ, запустити тепло. Це його відповідальність", - сказав Гройсман.

Він нагадав, що у рамках децентралізації місцеві бюджети отримали 4 млрд дол.

"Я вважаю, цих коштів достатньо, щоб вчасно провести підготовку, погасити борги минулих років, вчасно розпочати опалювальний сезон", - наголосив Прем'єр.

Він відзначив, що уряд 5 жовтня ухвалив рішення про початок опалювального сезону.

Читайте також: Мовна політика України вперше є системною та ефективною - Гройсман

"Там все передбачено. Але немає нічого про передоплату за газ. Мова йде про те, щоб довести рівень [оплати] минулого періоду до 90%. Люди чесно розраховуються з теплокомуненерго, а що потрібно - компенсується субсидіями. На жаль, деякі голови дозволяють собі нехтувати інтересами людей, а потім кивати на уряд. Це несправедливо, у цьому треба розібратися", - додав Гройсман.

За його словами, уряд щоденно підтримує контакт з міськими головами щодо опалювального сезону.

"Ми зараз визначаємо у робочому порядку, де треба їх змусити приймати відповідні рішення. Люди від того не мають страждати", - додав Прем'єр.

Водночас він запевнив, що газу у підземних газових сховищах достатньо для початку опалювального періоду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-