Гройсман про дорожні штрафи: Це - вимушений крок, і нехай ніхто не ображається

Гройсман про дорожні штрафи: Це - вимушений крок, і нехай ніхто не ображається

Укрінформ
Кабмін ухвалив проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо надходження адміністративних штрафів за порушення законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Таке рішення було прийняте на засіданні уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Я вже говорив, що мене не цікавлять дорожні штрафи. Мене цікавить, аби люди були живі. Але якщо треба жорсткішими робити покарання за перевищення швидкості та порушення правил дорожнього руху, які призводять до смертей на дорогах, то це просто вимушений крок, і нехай ніхто не ображається", - сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Законопроект розроблено з метою вдосконалення системи фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, що матиме наслідком підвищення стану дотримання правил дорожнього руху його учасниками, зменшення кількості загиблих і травмованих, зниження рівня аварійності на дорогах.

Проектом закону пропонується внести зміни до Бюджетного кодексу України щодо перерозподілу доходів від адміністративних штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, загального фонду та спеціального фонду Державного бюджету України.

Читайте також: За перевищення швидкості штрафуватимуть з 15 жовтня

Передбачається здійснення заходів Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією із впровадження, розбудови, відновлення та експлуатації системи фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі за рахунок 50 відсотків від адміністративних штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення дорожнього руху.

Найближчим часом цей законопроект буде зареєстрований у Верховній Раді України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-