Князєв: Українська поліція навчилася працювати в умовах постійної загрози з боку РФ

Князєв: Українська поліція навчилася працювати в умовах постійної загрози з боку РФ

Укрінформ
Керівники поліції різних країн, які беруть участь у конференції Міжнародної асоціації керівників поліції у Флориді (США) висловили зацікавленість процесом поліцейської реформи в Україні.

Відтак очільник Нацполіції України Сергій Князєв презентував на конференції хід реформи.

Про це повідомляє Департамент комунікації Нацполіції України.

"Очільник Національної поліції Сергій Князєв розповів іноземним колегам про боротьбу зі злочинністю, тероризмом, модернізацію поліцейських підрозділів та участь жінок-поліцейських у реформуванні української поліції", - йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що, незважаючи на гібридну війну РФ з Україною, реформа відомства триває і дає позитивні результати. Зокрема, робота правоохоронців призвела до зниження рівня злочинності в державі.

Водночас Князєв наголосив, що українська поліція навчилася працювати в умовах постійної терористичної загрози з боку РФ.

«Вся світова спільнота здригнулася від події, яка відбулася у британському місті Солсбері. В нашій державі такі події тривають упродовж п’яти років. Такі злочинні дії направлені на повалення конституційного ладу нашої держави», – наголосив Князєв.

Він підкреслив, що реформування української поліції триває у складних умовах. Завдячуючи реформуванню, поліцейські підрозділи були модернізовані новими технологіями, сучасними засобами боротьби з тероризмом та злочинністю.

«Ми констатуємо, що реформа Нацполіції України призвела до зниження рівня злочинності в нашій державі – при незакінченій війні. Загальна злочинність порівняно з 2013 роком зменшилася на 10 відсотків. Насильницькі злочини, розбої знизилися на 25 відсотків», – зазначив очільник Нацполіції.

За його словами, одним із головних меседжів реформи є перехід до сучасної моделі роботи правоохоронців – «Служити та захищати». Зокрема, суть реформи поліції України має на меті відхід від примусу суспільства до демократичної форми взаємодії із суспільством.

Як позитивний факт Князєв відзначив те, що на службу в поліцію прийшла велика кількість жінок: у деяких регіонах їхня кількість становить близько 40 відсотків від загальної чисельності підрозділу. Певним чином це пов’язане з тим, що у 2015 році сотні тисяч чоловіків пішли на фронт захищати свою Батьківщину.

Читайте також: На українські дороги повернулися радари: як і де контролюватимуть швидкість

«Багато жінок прийшли добровільно служити в Нацполіцію. Таким чином вони докладають свої зусилля до оборони нашої держави. Жінки у нас працюють не лише в патрульній поліції, а й у слідстві, кримінальній поліції і навіть у розвідці - як класичній, так і технічній. І вони здебільшого дають фору чоловікам», – сказав Князєв.

На знак визнання позитивних результатів, досягнутих у реформуванні Нацполіції України, представник Державного Департаменту США вручила Сергію Князєву сертифікат Міжнародної асоціації керівників поліції.

Варто додати, що виступ Князєва проходив у переповненій залі.

Як повідомляв Укрінформ, Голова Національної поліції України Сергій Князєв у США бере участь у щорічній конференції керівників поліцейських відомств світу, яка проходить з 6 по 9 жовтня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-