У МІП впевнені, що Росія відповість у Гаазі за злочини на Донбасі і в Криму

У МІП впевнені, що Росія відповість у Гаазі за злочини на Донбасі і в Криму

Фото
451
Ukrinform
Українці мають вірити у те, що Російська Федерація відповість перед Гаазьким трибуналом за свої злочини на Донбасі та у Криму.

Про це радник міністр інформаційної політики з питань освітніх проектів Герой України Володимир Жемчугов сказав час зустрічі зі студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я вірю у мирний шлях урегулювання цього конфлікту. Нас підтримує Європа, світ нас підтримує фінансово. Все світове співтовариство налаштовує нас на те, що все буде добре, хитро підводять Росію до Гаазького трибуналу. Я вірю в те, що вони нам обіцяють, що доведуть Росії до цього. Нам треба зосередити свої зусилля поки що на цьому", - сказав Жемчугов.

За його словами, наразі Росія має більше обстріляної зброї та військо, яке пройшло і чеченську війну, і війну у Грузії, в Абхазії, в Сирії. "Але ми модернізуємо свою армію і вона стає сильнішою", - підкреслив Герой України.

Жемчугов переконаний, що страх змушує російське керівництво діяти агресивно щодо світу та країн-сусідів. "Зараз для того, щоб не зруйнувати Російську Федерацію, їм доводиться боротися. Зараз громадян у РФ лякають тим, що прийдуть європейці, американці, "бендеровці" і зроблять їх рабами", - каже радник міністра.

Читайте також: Жемчугов став радником міністра інформполітики

Зустріч проходила у форматі "відкритого мікрофона" - кожен мав змогу поставити питання гостю та взяти участь в обговоренні.

Жемчугов також презентував студентам стрічку «Бранці Кремля», зняту на замовлення Міністерства інформаційної політики, передав молодим людям диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Зустріч Володимира Жемчугова зі студентами / Фото: Олена Худякова, Укрінформ

Варто зауважити, що радник міністра постійно проводить зустрічі зі студентами українських вишів, під час яких розповідає про фільм «Бранці Кремля» та про ситуацію на Донбасі і в Криму.

У середу, 3 жовтня, запланована зустріч Жемчугова зі студентами Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

25 вересня радник міністра інформполітики презентував документальний фільм студентам Київського університету імені Бориса Грінченка.

Володимир Жемчугов — був організатором і активним учасником руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року перебував у полоні бойовиків так званої "ЛНР", куди потрапив, будучи тяжко пораненим унаслідок підриву на розтяжці.

Нині Жемчугов - активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>