ОБСЄ закликала відновити мовлення телеканалу UA:Перший

ОБСЄ закликала відновити мовлення телеканалу UA:Перший

442
Ukrinform
Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір закликав українську владу відновити мовлення телеканалу "UA:Перший" і вирішити проблему з його фінансуванням.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

За його словами, "держава несе відповідальність за забезпечення безперервного громадського телерадіомовлення".

"Я закликаю владу терміново і повністю відновити трансляцію телекомпанії в усі регіони країни і, нарешті, забезпечити достатнє фінансування для її діяльності", - додав Дезір.

Читайте також: В ОБСЄ засудили затримання журналістів в Греції за обвинуваченням у наклепі

Він зазначив, що роботу громадської телекомпанії ніколи не можна переривати, особливо напередодні майбутніх президентських та парламентських виборів в Україні.

"Громадський телеканал має життєво важливе значення для забезпечення громадян інформацією про вибори, в тому числі про те, як користуватися правом голосу і про політичні позиції різних партій і кандидатів на виборах", - сказав Дезір.

Читайте також: НСТУ заявляє, що не може оплатити трансляцію UA:Перший

Як повідомлялося, голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії Зураб Аласанія заявив, що концерн РРТ вранці 25 вересня відключив мовлення телеканалу «UA:Перший» за борги.

Читайте також: Аласанія: НСТУ мала збанкрутувати ще в червні

За день до цього, 24 вересня, Національна суспільна телерадіокомпанія України повідомила, що дефіцит коштів, критично необхідних для фінансування у 2018 році, становить 220 мільйонів гривень. Компанія оголосила про намір обмежити набір нових співробітників, припинити виплату премій керівному складові НСТУ та закликала певні категорії співробітників скористатися неоплачуваними відпустками.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-