НАЗК просить повідомляти про дзвінки щодо е-декларацій від їх імені

НАЗК просить повідомляти про дзвінки щодо е-декларацій від їх імені

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції просить повідомляти суб'єктів декларування про випадки дзвінків зі спробою з'ясувати деталі з електронних декларацій від імені Нацагентства.

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті агентства.

"Звертаємо Вашу увагу, що спілкування посадових осіб Національного агентства з суб’єктами декларування відбувається виключно в межах повноважень, будь-які відомості запитуються в офіційній письмовій формі у суб’єкта декларування або відповідного органу. Спілкування з суб'єктами декларування здійснюється працівниками апарату Національного агентства виключно з офіційних телефонів або електронних адрес, зазначених на офіційному веб-сайті", - йдеться у повідомленні.

Також у НАЗК просять повідомляти про вказані випадки на: info@nazk.gov.ua

Як зазначається, Національному агентству стало відомо про факти дзвінків суб'єктам декларування від імені працівників апарату Нацагентства.

Читайте також: НАЗК склало 84 протоколи після перевірки звітів партій

"Дзвінки здійснювалися з метою начебто уточнення інформації, що вказана в їх деклараціях, або щодо проведення Національним агентством перевірок декларацій суб'єктів", - розповіли в організації.

У НАЗК також звернули увагу, що факти використання персональних даних працівників апарату Національного агентства у протиправний спосіб документуються і "надаватимуться до правоохоронних органів з метою правової оцінки та вжиття відповідних заходів".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-