Уряд схвалив держстипендії видатним діячам культури і мистецтва

Уряд схвалив держстипендії видатним діячам культури і мистецтва

Укрінформ
Уряд схвалив проект указу Президента України про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Уряд на своєму засіданні 5 вересня схвалив проект указу Президента України «Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва». Проект указу Президента України розроблено Міністерством культури відповідно до указу Президента України від 10 вересня 2011 року № 906 «Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до проекту Указу включено 60 претендентів (8 довічних та 52 дворічних державних стипендій)  з метою стимулювання творчої праці діячів культури і мистецтва та засвідчення їх видатних особистих досягнень. Кандидатури, зазначені у проекті указу, були розглянуті Комісією з питань призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва та пройшли конкурсний відбір.

Читайте також: В Україні з'явився новий конкурс наукових робіт

“Після підписання зазначеного Указу кількість стипендіатів, які будуть отримувати довічні державні стипендії, складатиме 298 осіб, дворічні стипендії – 298 осіб. Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» розмір стипендії складатиме з 1 липня 2018  року –  2153 грн., з 1 грудня – 2246 грн (1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)”, - уточнюється у повідомленні.

В уряді наголосили, що прийняття цього указу сприятиме реалізації державної політики щодо підтримки та поліпшення матеріальних умов життя видатних діячів української культури і мистецтва та соціального захисту професійних творчих працівників і працівників культури.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-