Двох підприємців оштрафували на 37 тисяч за незаконні книжки з РФ

Двох підприємців оштрафували на 37 тисяч за незаконні книжки з РФ

Укрінформ
Держкомітет телебачення і радіомовлення оштрафував двох підприємців за реалізацію книжкової продукції, завезеної з Російської Федерації без дозвільних документів.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

«Під час проведення заходів Держкомтелерадіо з виявлення та припинення незаконної реалізації книжкової продукції, завезеної з Російської Федерації без дозвільних документів, адміністративно-господарські санкції застосовано до суб'єктів господарювання ФОП Чернишова Ю.І (м. Харків) та ФОП Медведєва А.В. (м. Київ). Книжки, які розповсюджувалися без дозвільних документів, вилучено з обігу, а на підприємців накладено адміністративно-господарські штрафи у розмірі 37 тис. 230 грн. У разі повторного порушення чинного законодавства, сума штрафу складатиме вже 186 тис. 150 грн», - йдеться у повідомленні.

Водночас у Держкомтелерадіо уточнюють, що станом на 31 серпня уповноваженими посадовими особами Держкомтелерадіо складено 16 протоколів про накладення адміністративно-господарських штрафів, а загальна сума штрафних санкцій становить 595 тис. 680 грн.

Читайте також: В Українському домі відкрили виставку "Читай.UA"

Як повідомлялося, 1 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту», згідно з яким видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може бути ввезена на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу, крім видавничої продукції, що ввозиться громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників.

Відповідно, видавнича продукція, ввезена в Україну після 1 січня 2017 року в Україну без відповідного дозволу, вилучається з торговельної мережі. На суб'єктів господарювання, що порушують закон, накладається адміністративно-господарський штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та у розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-