Пропаганда "з любов'ю": в Україну не пустили російську книжку - 03.08.2018 20:12 — Новини Укрінформ
Пропаганда "з любов'ю": в Україну не пустили російську книжку

Пропаганда "з любов'ю": в Україну не пустили російську книжку

1163
Ukrinform
Держкомтелерадіо відмовило ТОВ «Дресс Шоу» у видачі дозволу на ввезення з території держави-агресора книги Н.Терентьєвої «Солнце на антресолях» московського видавництва «АСТ».

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Відмову надано на підставі висновку експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України. За невибагливим сюжетом «про любов» криється пропаганда імперських настроїв держави-агресора, героїзація її силових структур і, зокрема, академії ФСБ, а також неприхована ностальгія за комуністичним минулим", - наголосили у комітеті.

Як відомо, 22 травня 2017 року набула чинності постанова Кабінету міністрів України. відповідно до якої розповсюджувачі видавничої продукції з Росії та тимчасово окупованих територій України мають отримувати дозвіл від Держкомтелерадіо на ввезення видавничої продукції.

Читайте також: Держкомтелерадіо призначило стипендії видатним діячам інформаційної сфери

Загалом починаючи з 22 травня 2017 року Держкомтелерадіо видав суб'єктам господарювання дозволи на ввезення 18825 назв видавничої продукції з території держави-агресора й тимчасово окупованих територій України.

Водночас на підставі негативних висновків експертної ради та у зв’язку з невідповідністю Критеріям оцінки видавничої продукції, що дозволена до розповсюдження на території України, Держкомтелерадіо надав 61 відмову у видачі дозволів на ввезення 225 500 примірників видань антиукраїнського змісту, а також прийняв рішення про анулювання 1 виданого раніше дозволу. Ще 644 відмови надано внаслідок подання суб’єктами господарювання не в повному обсязі пакетів документів, необхідних для одержання дозволу, або виявлення у поданих документах недостовірних відомостей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>