SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Силовики показали, як готуються до параду на День Незалежності - 03.08.2018 17:11 — Новини Укрінформ
Силовики показали, як готуються до параду на День Незалежності

Силовики показали, як готуються до параду на День Незалежності

Фото
9126
Ukrinform
У Києві на злітній смузі авіаційного заводу ім. Антонова пройшло перше спільне тренування силових структур до військового параду на День Незалежності.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ у Facebook.

«3 серпня у Києві на злітній смузі авіаційного заводу ім. Антонова пройшло перше спільне тренування Національної гвардії України та інших силових структур України до військового параду до Дня Незалежності України 2018 року», - зазначається у повідомленні.

Більше двадцяти військових оркестрів візьмуть участь у параді на честь 27-ї річниці Незалежності України в центрі Києва.

Окрім того, 24 серпня у столиці буде представлено понад 200 одиниць військової техніки, зокрема нові зразки зброї та техніки.

Перша репетиція параду до Дня Незалежності України відбулася у Києві / Фото: Метте Віктор, Укрінформ

У квітні Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України». Згідно з указом, у День незалежності 24 серпня має відбутися парад військ у Києві на вулиці Хрещатик та на Майдані Незалежності.

Читайте також: На День Незалежності в Києві звучатиме понад 20 військових оркестрів

Торік в урочистому військовому параді до Дня Незалежності взяли участь понад 4,5 тис. українських військовослужбовців, резервістів з АТО, а також військових з країн-членів НАТО. Було задіяно близько 70 одиниць військової техніки. З них 25 одиниць абсолютно нових зразків техніки, розробленої на українських заводах. Було також продемонстровано оновлені зразки форми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>