Вступна кампанія для абітурієнтів з Криму та Донбасу триватиме до 28 вересня

Вступна кампанія для абітурієнтів з Криму та Донбасу триватиме до 28 вересня

778
Укрінформ
Вступна кампанія для вступників з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму триватиме до 28 вересня.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки. 

"В Україні триває вступна кампанія для жителів з тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вступники з цих територій можуть вступити на бюджет або контракт без ЗНО, українського паспорта і атестата. Вступники, які претендують на бюджетні місця для вступу на бакалавра мають до 20 липня особисто подати документи до Освітніх центрів "Крим-Україна" або "Донбас-Україна". Натомість прийом документів на молодшого спеціаліста на базі 11 класів триватиме до 1 серпня. Далі можна вступити на контракт - вступні іспити та зарахування таких вступників триватиме до кінця вересня. Загалом центри працюватимуть до 28 вересня", - йдеться у повідомленні.

Якщо ж вступники з окупованих територій не встигнуть подати документи для вступу на бюджет, вони можуть вступити на контракт й одразу після зарахування написати заяву про переведення на бюджет.

Читайте також: Вступ-2018: Міносвіти назвало найпопулярніші виші та спеціальності

Вступники з Криму та Донбасу, які вчасно звернулися до Освітніх центрів, мають пройти державну підсумкову атестацію з 2 предметів - української мови та історії України. На базі центрів вони також складають вступний іспит з профільного предмета або творчий конкурс. Прізвище кожного вступника з окупованих територій обов'язково зашифровується.

Для отримання докладної інформацію щодо вступу за спрощеною процедурою можна за номерами таких гарячих ліній:

Фонд "Відкрита політика" - 0 800 504 425; 0 800 50 45 70; 0 800 50 45 22; 0 800 50 45 11

Міністерство освіти і науки України - (044) 287 89 29.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-