Отримувачам субсидій нагадали про винагороду за зекономлену електроенергію - 19.07.2018 15:08 — Новини Укрінформ
Отримувачам субсидій нагадали про винагороду за зекономлену електроенергію

Отримувачам субсидій нагадали про винагороду за зекономлену електроенергію

540
Ukrinform
Минулоріч грошову винагороду від уряду за зекономлені субсидії отримали 1,755 млн українських родин з 15,033 млн або 11,7%.

Про це повідомляє сайт teplo.gov.

"Виплата "живих" грошей у рамках урядового проекту з монетизації частини зекономлених субсидій здійснюється урядом цьогоріч вдруге за роки української незалежності. Це перший крок переходу до повної монетизації пільг і субсидій. Минулоріч грошову винагороду від уряду за зекономлені енергоресурси отримали 1 мільйон 755 тисяч українських родин", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цьогоріч під монетизацію підпадає зекономлений домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

До 1 липня 2018 року підприємства-виробники чи підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді надали структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Читайте також: Гройсман розповів, як будуть змінювати систему субсидій

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, або у відділеннях Укрпошти має здійснюватися субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим. При цьому у містах виплати здійснюватимуть виключно через банківські установи, а в сільській місцевості – через банки або пошту за вибором отримувача.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>