Денісова про ЧХ: Сепаратистам передають посилки, а українців - не відвідують

Денісова про ЧХ: Сепаратистам передають посилки, а українців - не відвідують

Укрінформ
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова наполягає на дзеркальному відвідувані представниками Червоного Хреста українських бранців на тимчасово окупованих територіях і в РФ та затриманих сепаратистів на території України.

Про це вона сказала журналістам перед засіданням уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні в мене чергова зустріч з українським відділенням Червогого хреста, з паном Ешліманном. Я буду говорити дуже жорстко з ним, бо за чотири місяці, які писали їм листи, вони жодного нашого бранця не відвідали.Тому треба запропонувати таку ж модель, яку запропонувала Російська Федерація щодо дзеркальності і синхронності цих відвідувань», - сказала Денісова.

Читайте також: Денісова пропонує обмін затриманих у Криму рибалок на моряків “Норда”

Вона наголосила, що представники Червоного Хреста мають право на відвідування затриманих сераратистів в Україні, а жодного українського бранця вони не відвідали.

«Вони передають їм (сепаратистам - ред.) посилки, передають листи, але до жодного нашого бранця вони не ходили. Ні в так званих ДНР/ЛНР, ні в тимчасово окупованому Криму, ні в Російській Федерації», - сказала Денісова.

Вона додала, що не може бути так, що представники Червоного Хреста відвідують сепаратистів, але не відвідують українських бранців. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-