Рада заборонила рекламу

Рада заборонила рекламу "на стовпах"

Укрінформ
Верховна Рада внесла зміни до закону "Про рекламу" (щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності)".

За ухвалення законопроекту №3454 в цілому проголосували 228 народних депутатів при мінімально необхідний кількості у 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це надзвичайно простий законопроект, який передусім спрямований на забезпечення безпеки, оскільки йдеться про заборону розміщувати рекламні конструкції на опорах мереж. До комітету надійшло сім поправок, жодна на яких не була врахована, оскільки законопроект передбачав просто заборону розміщення реклами на такого типу конструкціях", - сказала голова комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

Читайте також: ВР "завернула" квоти на соціальну рекламу із зображеннями військових і волонтерів

Так, статтю 8 закону України "Про рекламу" доповнено новим пунктом, згідно з яким забороняється розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні, у тому числі опорах зовнішнього освітлення.

Цей закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-