Болгарія починає дворічну програму реабілітації поранених бійців з України

Болгарія починає дворічну програму реабілітації поранених бійців з України

Укрінформ
До Болгарії на реабілітацію відправилась перша група із 10 учасників АТО, які дістали поранення, травми та каліцтва під час бойових дій на сході України.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"9 червня у рамках Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації у Болгарію на двотижневу реабілітацію відправилась група із 10 травмованих учасників бойових дій на сході України. Ця ініціатива реалізується на основі угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Полторак провідав бійців ЗСУ у військовому госпіталі у Бельгії

Зазначається, що першу групу супроводжує керівник проекту Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні Наталія Мельниченко та Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Вадим Свириденко з метою перейняття досвіду приймаючої країни. У групу входять учасники АТО, які дістали поранення, контузію, каліцтво або інші захворювання під час бойових дій на сході України.

Також повыдомляється, що Болгарія є провідною країною в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні та планує прийняти близько 300 травмованих учасників бойових дій на сході України на реабілітацію протягом двох років. Кожного 9 числа місяця нова група направлятиметься до військово-медичної лікарні «Калероя» - м. Хісар.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-