Тільки два фігуранта

Тільки два фігуранта "бурштинової справи" відкрили матеріали прокурорам - САП

Укрінформ
Лише два фігуранта "бурштинової справи" відкрили стороні обвинувачення свої матеріали — це народний депутат Максим Поляков і його помічниця Тетяна Любонько.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив прокурор САП Валентин Мусіяка.

Він нагадав, що сторону захисту до 1 червня обмежили в ознайомленні з матеріалами досудового розслідування.

"В свою чергу, сторона захисту має відкрити свої матеріали прокурору, ті матеріали, які будуть використовуватися в суді. Наразі лише деякі з підозрюваних і їхніх захисників відкрили свої матеріали. Ще є час, і прокурор чекає, коли все ж таки інші захисники, інші підозрювані відкриють свої матеріали, або ж повідомлять, що у них немає відповідних матеріалів для відкриття", - сказав Мусіяка.

За його словами, після цього вже буде вручено обвинувальний акт і, відповідно, направлено до суду.

"На даний момент тільки сторона захисту Полякова відкрила свої матеріали і сторона захисту з боку помічниці його, Тетяни Любонько. Решта підозрюваних і їхніх захисників не повідомили, чи бажають вони щось відкривати, чи не бажають", - уточнив прокурор.

Як повідомляв Укрінформ, у лютому детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП завершили досудове розслідування у так званій бурштиновій справі, фігурантами якої є народні депутати Борислав Розенблат і Максим Поляков.

Читайте також: Суд залишив "бурштинового" Полякова під підпискою ще на два місяці

За даними НАБУ, Розенблат і Поляков з метою отримання неправомірної вигоди лобіювали необхідні законодавчі зміни на користь однієї з компаній у сфері видобутку бурштину.

Фігурантом цієї справи також є помічниця депутата Полякова, Тетяна Любонько. Вона підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених статтями Кримінального кодексу "прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою","зловживання впливом", "порушення правил охорони або використання надр".

25 квітня Солом’янський райсуд обмежив термін ознайомлення із матеріалами кримінального провадження так званої "бурштинової справи" для всіх фігурантів провадження до 1 червня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-