Поляков

05 травня 2022

09 лютого 2022

20 грудня 2021

09 грудня 2021


Копії матеріалів розслідування смерті Полякова передали ТСК Ради

Правоохоронці передали парламентській тимчасовій слідчій комісії копії матеріалів кримінальної справи, порушеної за фактом смерті народного депутата із групи "Партія "За майбутнє" у Верховній Раді Антона Полякова.

18 листопада 2021

12 листопада 2021

05 листопада 2021

04 листопада 2021


Рада завтра розгляне відсторонення Третьякової від участі у п’яти засіданнях – депутат

Верховна Рада у п’ятницю планує розглянути питання про відсторонення голови Комітету ВР з питань соцполітики і захисту прав ветеранів Галини Третьякової від п’яти пленарних засідань через її висловлювання на адресу померлого народного депутата Антона Полякова.

02 листопада 2021

31 жовтня 2021

29 жовтня 2021

26 жовтня 2021

21 жовтня 2021


Комітет Ради отримав документи щодо відсторонення Третьякової від засідань – депутат

Парламентський Комітет з питань Регламенту отримав документи для розгляду питання про відсторонення голови Комітету з питань соцполітики Галини Третьякової від п'яти засідань через її висловлювання щодо смерті народного депутата Антона Полякова.

20 жовтня 2021


Третьякова не розуміє, чому має вибачатися за слова про померлого Полякова

Голова комітету з питань соцполітики і захисту прав ветеранів, народний депутат від фракції "Слуга народу" Галина Третьякова вважає, що не повинна вибачатись перед суспільством за слова про смерть члена депутатської групи "Партія "За майбутнє" Антона Полякова.

19 жовтня 2021


До Комітету ВР ще не зверталися щодо відсторонення Третьякової від засідань – депутат

До комітету ВР з питань регламенту досі не надійшло звернення всіх парламентських фракцій та депутатських груп про відсторонення народного депутата Галини Третьякової від участі у п’яти пленарних засіданнях через висловлювання щодо смерті члена депутатської групи «Партія «За майбутнє» Антона Полякова.

18 жовтня 2021


Третьякову можуть відсторонити від п'яти засідань Ради – Стефанчук звернувся до комітету

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук звернувся до Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянути відсторонення очільниці Комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової від п'яти засідань парламенту через її висловлювання щодо смерті народного депутата Антона Полякова.

14 жовтня 2021

12 жовтня 2021

11 жовтня 2021


На похорон Полякова в Чернігові прийшли сотні містян і народні депутати

У Чернігові прощаються з народним депутатом Антоном Поляковим. З філармонійного центру труну з тілом Полякова перенесли у Спасо-Преображенський собор для відспівування. Опісля траурний кортеж вирушив на чернігівське міське кладовище "Яцево".


Відстороняти Третьякову від участі у засіданнях Ради поки ніхто не пропонував - депутат

До комітету ВР з питань регламенту ще не надійшли звернення про відсторонення народного депутата від партії «Слуга народу» Галини Третьякової від участі у п’яти пленарних засіданнях через висловлювання щодо смерті члена депутатської групи «Партія «За майбутнє» Антона Полякова.

10 жовтня 2021

08 жовтня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-