На стажування у владу: у Кабміні назвали умови для студентів та магістрів

На стажування у владу: у Кабміні назвали умови для студентів та магістрів

2778
Ukrinform
Кабінет міністрів започатковує реалізацію пілотного проекту щодо впровадження Національної програми стажувань молодих фахівців у центральних органах виконавчої влади.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, інформує Урядовий портал.

«Уряд України на засіданні 23 травня прийняв рішення реалізувати пілотний проект щодо впровадження Національної програми стажувань у центральних органах виконавчої влади, яка, в перспективі, дозволить залучити молодих, амбітних фахівців до роботи на державній службі», - сказав Саєнко.

Він підкреслив, що це рішення вкрай важливе для виконання пріоритетних завдань уряду в рамках реформування державної служби в країні.

За словами міністра, взяти участь у прозорому конкурсному відборі на стажування можуть студенти вищих навчальних закладів, які завершують навчання на ступінь бакалавра, магістра, або отримали диплом бакалавра чи магістра менш ніж за 5 років до реалізації програми. При цьому претенденти мають вільно володіти державною мовою та однією з офіційних мов Ради Європи.

Читайте також: В Україні стартував проект для молоді “Державотворець”

Повідомляється, що у рамках проекту буде створено Секретаріат Національної програми стажування в ЦОВВ, який координуватиме створення офіційного веб-сайту проекту, оголошення та здійснення конкурсного відбору, розповсюдження інформації в ЗМІ та соціальних мережах, проведення онлайн-тестування, організацію співбесід із кандидатами, проведення тренінгів для стажистів.

Як зазначається, подаючи документи, претендент на стажування має обрати свою спеціалізацію - тип роботи, який саме його цікавить. Тривалість стажування становитиме не більше 3 місяців та проводитиметься до 30 вересня 2018 року. Також буде опрацьовано питання надання стипендій стажистам Національної програми.

Саєнко наголосив, що проект дасть змогу відібрати найкращих із тих, хто бажає якісно і ефективно працювати на держслужбі та впроваджувати стандарти роботи світового зразка.

Координувати пілотний проект буде Міністерство економічного розвитку і торгівлі, яке виступило ініціатором проекту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-