З початку війни ЗСУ провели 270 випробувань нового озброєння - Генштаб

З початку війни ЗСУ провели 270 випробувань нового озброєння - Генштаб

Укрінформ
У Збройних Силах України за період з початку конфлікту на сході проведено понад 270 випробувань та досліджень нових зразків озброєння і військової техніки.

Про це у вівторок під час брифінгу в Києві повідомив начальник Воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України полковник Юрій Гусак, повідомляє управління зв’язків з громадськістю ЗСУ.

“Протягом 2014-2017 років у Збройних Силах України проведено понад 270 випробувань перспективних зразків озброєння та військової техніки, включаючи державні випробування. Лише у 2017 році проводилася дослідна експлуатація понад 40 таких зразків. Серед них — міномети різного калібру та постріли до них, снайперські гвинтівки, прилади спостереження та нічного бачення, спеціальні медичні кабінети на автомобільній базі, безпілотні авіаційні комплекси, радіостанції різного діапазону тощо", — поінформував полковник.

Юрій Гусак також зауважив, що у 2018 році така робота продовжується та має позитивну динаміку.

За словами начальника Воєнно-наукового управління, на даний час військові науковці спрямовують зусилля на розвиток високоефективних систем озброєння і техніки, включаючи сучасну телекомунікаційну інфраструктуру, засоби стримування та протидії, робототехнічні комплекси військового призначення, безпілотні літальні й морські автономні апарати.

Він повідомив також, що у 2016-2018 роках відбулися визначальні відомчі випробування та допущені до підконтрольної експлуатації у Збройних Силах України майже 20 типів БпАК (безпілотний авіаційний комплекс).

Читайте також: Порошенко планує до кінця травня взяти участь у випробуваннях Javelin

“Як зазначив нещодавно під час зустрічі з науковою спільнотою начальник Генерального штабу Збройних Сил України, нам необхідна розумна армія, яка має переважати ворога за якістю озброєнь та підготовки особового складу. Ця вимога створює високий попит на нові ідеї, нові підходи та технології. В цьому, в пошуку таких новацій, і є призначення воєнної науки”, — наголосив представник Генштабу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-