Луценко: Деякі питання у боротьбі з корупцією все ще відкриті

Луценко: Деякі питання у боротьбі з корупцією все ще відкриті

1101
Ukrinform
В Україні вдалося зруйнувати атмосферу безкарності для вищих корупціонерів, але треба більше політичної волі влади для знищення корупційних схем. 

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко під час дискусії "Чи спроможна Україна перемогти у своїй війні з корупцією?", що проходить у вівторок у Європарламенті, повідомляє кореспонденту Укрінформу.

"Незважаючи на відсутність наразі судових вироків у справах, завершених НАБУ, нам вдалося зруйнувати атмосферу безкарності на найвищому рівні", - наголосив генпрокурор.

Луценко висловив упевненість, що для тисяч нинішніх та колишніх високопосадовців настав момент невідворотності у відповідальності за корупційні діяння.

Він також зауважив, що ЗМІ й громадянське суспільство нині отримали доступ до баз даних, зокрема до відкритих майнових декларацій, з метою викриття фактів корупції.

Читайте також: У Європарламенті впевнені, що Україна може побороти корупцію

"Але деякі питання у боротьбі з корупцією все ще залишаються відкритими. І це є погані новини. Ми потребуємо політичної волі парламенту й уряду, щоб зруйнувати корупційні схеми. Необхідно створити антикорупційний суд та провести реформу судової системи для усіх судів загалом", - заявив Луценко.

Він також наголосив на необхідності перезавантаження відносин між владою і громадянським суспільством. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>